A.NEXT

Komfort w gospodarce obiegu zamknietego

W Herkulesie chcemy aby nasze produkty miały szersze znaczenie. Ułatwiając Państwa proces produkcyjny, jednocześnie zapewniamy najwyższy komfort produktów gotowych tak by klient końcowy był po prostu usatysfakcjonowany. Mając na względzie naszą planetę chcemy ograniczać ilość zużywanych surowców, redukować emisję CO2 oraz minimalizować ilość odpadów. Dlatego wszystkie nasze produkty są gotowe do użycia w obiegu zamkniętym, pozwalając na ponowne wykorzystanie w procesie produkcyjnym na koniec poprzedniego cyklu życia mebla.

A.NEXT Uni – Kieszonki PP

Klej i materiał z tej samej bazy

Najwyższy komfort z zachowaniem “zielonych ambicji”: w Herkulesie łączymy kieszonki z wysokiej jakości włókniny PP przy pomocy kleju opartego na tej samej bazie – to nowoczesne rozwiązanie opracowane w naszej Grupie. Dzięki tej metodzie, na koniec cyklu życia produktu gotowego i po rozdzieleniu drutu od włókniny, pozyskany odpad nadaje się do stopienia i ponownego użycia przy produkcji nowego materiału PP.

A.NEXT Pure – Bonnell oraz sprężyny faliste

Proste i dobre

Zastanawiasz się jak produkować materace oraz meble tapicerowane przy zastosowaniu zasad obiegu zamkniętego? Nasze sprężyny z «samego drutu» zapewniają najwyższą stabilność oraz przenikalność powietrza a po wszystkim, można je stopić i wyprodukować nową stal – klasyczne „zielone rozwiązanie”.

Herkules będąc częścią Grupy AGRO napędza zrównoważony
rozwój w branży materacy oraz mebli tapicerowanych.
Dowiedz się więcej o gospodarce obiegu zamkniętego i rozwoju
produktów w obiegu zamkniętym:
next.agro.eu