Herkules – doświadczony partner przemysłu meblarskiego

Przez ponad 50 lat działalności nasza firma stała się doświadczonym partnerem przemysłu meblarskiego, koncentrując się głównie na dostawach do producentów mebli tapicerowanych w Polsce, a także w całej Europie. Aktualnie oferujemy najwyższej jakości sprężyny faliste, formatki Bonnell oraz formatki kieszonkowe zarówno do produkcji mebli tapicerowanych jak i materacy. W roku 1998 staliśmy się częścią grupy AGRO – międzynarodowego lidera w produkcji formatek sprężynowych i jesteśmy dumni z zaufania jakim obdarzyły nas zarówno olbrzymie europejskie koncerny jak i średniej oraz małej wielkości producenci mebli.

Zgodnie z filozofią AGRO gwarantujemy serwis oparty na pracownikach. Dzięki nieustającym inwestycjom zarówno w park maszynowy, jak i w wykwalifikowany personel możliwości produkcyjne Herkules rosną nieprzerwanie wraz z potrzebami rynku. Kamieniem milowym najnowszej historii Herkules było utworzenie w 2016 roku spółki Herkules Wire i uruchomienie własnej produkcji drutu. To kolejny olbrzymi krok w kierunku niezależności, niezawodności oraz wiarygodności w zakresie jakości produktów.

Doświadczony dostawca najwyższej jakości sprężyn dla przemysłu meblarskiego

Niezawodny i kompetentny partner dla swoich klientów

Firmowa „rodzina” wspierająca pracowników

Produkty Herkules –

sprężyny do mebli tapicerowanych

Sprężyny faliste wraz ze sprężynami typu Bonnell oraz kieszonkowymi tworzą najlepszy zespół gwarantujący nieprzemijający komfort mebli tapicerowanych. Herkules oferuje całą gamę produktów do różnych zastosowań. Oferujemy również najlepsze rozwiązania do produkcji materacy.

Nasze produkty są dostępne w trzech głównych grupach:

  • sprężyny typu Bonnell
  • sprężyny kieszonkowe
  • sprężyny faliste

Poszukujecie idealnego systemu sprężyn ? Zapraszamy do kontaktu w celu uzgodnienia najbardziej optymalnej wersji.

50

lat doświadczenia

120

pracowników

500

milionów sprężyn rocznie